Kontakt

Styrelsen

  • Lena Abrahamsson – ordförande – (Fredsgatan 1, 070-359 21 07, abrahamsson@ltu.se)
  • Ulla Bergeros (Älvgatan 3, 070-699 77 00, bergeros@gmail.com)
  • Moa Haglund (Fredsgatan 9A, 070-510 60 77, haglund@teliacompany.com)
  • Sivert Kjellgren (Fredsgatan 14, 070-655 22 34, Kjellgren@hotmail.com,)
  • Karl Petersen (Bryggargatan 6A, 070-605 13 19, info@ordfirman.se)
  • Nils Rinander (Älvgatan 12, 0920-25 88 00,nils@rinander.se)
  • Staffan Syk (Fagerlinsvägen 17, 0920-20 34 34, 010-470 99 07, syk@polarprint.se)

Kassör:

  • Elisabeth Rutqvist (Tjärhovsgatan 17, 070-606 4410, elisabeth.rutqvist@telia.com)

Revisorer:

  • Sverker Bergdal (Vattugatan 3, bergdahl@gmail.com)
  • Anita Hammargren (Tjärhovsgatan 16, anita.hammargren@gmail.com)

Valberedning:

  • Birgit Hassler (Fredsgatan 3, 070-582 85 16, birgit@doktorerna-hassler.se)
  • Lennart Klang (Vattugatan 14, 070-694 51 97, lennart@landskapsarkeologerna.se,)
  • Signar Hammargren (Tjärhovsgatan 16, 070-557 94 40, s.v.hammargren@telia.com)

Webmaster

  • Magnus Andersson (Kastellgatan 12)

 

 

Studiecirkel:

 

  • Signar Hammargren mfl

 

Skicka gärna ett meddelande till oss om du vill göra ett inlägg här på hemsidan, har bilder du vill dela med dig av eller har frågor om någonting. För att kunna skicka ett meddelande måste du skriva av den siffer- och bokstavskod, kallad CAPTCHA-kod, i rutan under koden.

* anger obligatoriska fält